A VI. KÖRÖSVIDÉKI SULIKUPA DÖNTŐS CSAPATAI

Minden címke 167


Mutasd az összes cikket...

A VI. Körösvidéki Sulikupa előválogató versenyei lezajottak -tette közzé a Körösvidéki  Horgász Egyesületek Szövetsége - a május 22-én Gyomaendrődön, a Fűzfás-zugi versenypályán megrendezésre kerülő döntőbe az alábbi csapatok jutottak be:

  • 2022 05 11 sulikpa 01

Kép forrása: khesz.hu

1. Mezőberényi Általános iskola (versenyzők: Nagy Brigitta, Nagy Nikoletta, Vincze Levente, csapatvezető: Szalai Zsolt)

2. Arany Gusztáv Általános Iskola, Köröstarcsa (versenyzők: Buda Zoé Kinga, Budai Bence, Balog Imre, csapatvezető: Budai József)
3. Gerlai Általános Iskola (versenyzők: Berki Levente, Berki Olivér, Budai Gergő, csapatvezető: Deres Gábor)
4. Jankay Áltanános Iskola, Békéscsaba (versenyzők: Rétlaki Csaba, Baranyi Bence, Molnár Mihály, csapatvezető: Flender Mátyás)
5. Szlovák Áltanános Iskola, Szarvas (versenyzők: Kis Merse, Rojkó Balázs, Rojkó Szabolcs, csapatvezető: Miloszrdni László)
6. Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola, Gyomaendrőd (versenyzők: Nagy Botond, Botos Lujza, Rácz Zoltán, csapatvezető: Munkácsi Lajos)
7. Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Általános Iskola (versenyzők: Jenei Regina, Magony Petra, Bánki-Horváth Antal Botond, csapatvezető: Jenei Noémi)
8. Implom József Általános Iskola, Gyula (versenyzők: Bagdi Bence Levente, Bagdi Barnabás Árpád, Kiss Szabolcs, csapatvezető: dr. Bagdi Árpád Gyula)
9. Kiss Bálint Református Általános Iskola, Vésztő (versenyzők: Szilágyi Zsolt, Kincses Ákos Géza, Jámbor Hunor, csapatvezető: Jámbor Győző)
10. Református Kollégium, Mezőtúr (versenyzők: Guth Bianka, Szegedi Ákos, Kiss Bendegúz)
11. Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőtúr (versenyzők: Czihat Dániel, Takács Zsolt, Dávid Hunor)
12. Mezőtúri Általános Iskola, Kossuth Lajos Iskola (versenyzők: Kerékgyártó Máté, Kócsa Szabolcs, Katona-Sánta Nimród Attila)
13. Petőfi utcai Általános Iskola, Újkígyós (versenyzők: Gajdács Ábel, Gajdács Léna, Koszna Bendegúz)
14. Hunyadi János Általános Iskola, Mezőkovácsháza (versenyzők: Major Botond Márk, Gigacz Ernő, Pintér András, csapatvezető: Major András)

A döntő:

Időpont: 2022. május 22. (vasárnap) 

Helyszín: Gyomaendrőd, Fűzfás-zugi versenypálya

További információkat a versennyel kapcsolatosan a khesz.hu oldalon találhatunk.


Minden indulónak eredményes versenyzést kívánunk!