Korda Goo Golden Honey Supreme - Goo Aroma - Kiana Carp Golden Honey Supreme Aroma
A CC Moore All Season Activator nem csupán egy aroma, hanem egy komplex étvágygerjesztő keverék, amelyet úgy alkottak meg, hogy a standard halibut, pisztrángos vagy egyéb etetőpelletek vonzerejét a többszörösére növelje. A sötétbarna, sűrű, „mártásszerű” állagú folyadék mélyen beszívódik a csalik belsejébe, majd a vízbe érve folyamatosan bocsátja ki magából az aminosavakat és ízfokozókat.
Intenzív húsos-halas: Természetes halfehérjéket, halolajokat és ionos sókat tartalmaz, amelyek ellenállhatatlan jeleket küldenek a halaknak.
Egész éves hatékonyság: Az alacsony olajtartalom és a kiváló vízoldékonyság biztosítja, hogy a booster még a jéghideg téli vízben is hatékonyan terjedjen, nem „dermed le” a csalin.
100% PVA barát: Nyugodtan használható PVA hálókhoz vagy tasakokhoz, nem oldja fel azokat, így a csalizás után közvetlenül a horog mellé juttathatjuk a legkoncentráltabb vonzerőt.
Sokoldalú felhasználás: Kiválóan alkalmas pelletek, spod mixek, etetőanyagok vagy stick mixek ízesítésére. Különösen hatékony ponty, márna és harcsa horgászatánál.
Gazdaságos kiszerelés: Az 1 literes tartály bőséges mennyiséget biztosít a hosszabb túrákra is, kiváló ár-érték arány mellett.
A legjobb eredmény elérése érdekében javasoljuk, hogy 50-100 ml/kg adagolással öntsd le a pelleteket a horgászat előtt 12 órával. Így a folyadéknak van ideje teljesen beszívódni a szemek belsejébe, aminek köszönhetően a víz alatt sokkal tovább és egyenletesebben fejti ki csalogató hatását.
Kiszerelés: 1 liter
Szín: Sötétbarna
Állag: Sűrű, szószszerű
Tulajdonság: PVA barát, alacsony olajtartalom
Fő összetevők: Halfehérjék, aminosavak, ionos sók, ízfokozók
Adagolás: 50-100 ml / 1 kg csali
|
Gyártó | CC Moore |
Egy értékelés 5 hűségpontot ér.
Ha képet is tölt fel, további 15 illetve videó feltöltése után további 50 hűségpontot írunk jóvá!